Diaflx flexible polishing pad for granite ø125x2.6mm 30#
| Code | 8401 5003 |
|---|---|
| Price |
$49.90 |
| Colour | Pink |
| Size | ø125mm |
| Grit | 30# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
Diaflx flexible polishing pad for granite ø125x2.6mm 50#
| Code | 8401 5005 |
|---|---|
| Price |
$39.90 |
| Colour | Pickle |
| Size | ø125mm |
| Grit | 50# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
Diaflx flexible polishing pad for granite ø125x2.6mm 100#
| Code | 8401501 |
|---|---|
| Price |
$36.00 |
| Colour | Red |
| Size | ø125mm |
| Grit | 100# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |