ø4” diamond flexible polishing white pad for nature stone, dry/wet 50#
| Code | 9030 0171 |
|---|---|
| Price |
$6.90 |
| Colour | Blue |
| Size | ø100mm |
| Grit | 50# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Concrete |
| Thickness | 2.4mm |
ø4” diamond flexible polishing white pad for nature stone, dry/wet 100#
| Code | 9030 0172 |
|---|---|
| Price |
$6.90 |
| Colour | Yellow |
| Size | ø100mm |
| Grit | 100# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Concrete |
| Thickness | 2.4mm |
ø4” diamond flexible polishing white pad for nature stone, dry/wet 200#
| Code | 9030 0173 |
|---|---|
| Price |
$6.90 |
| Colour | Orange |
| Size | ø100mm |
| Grit | 200# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Concrete |
| Thickness | 2.4mm |
ø4” diamond flexible polishing white pad for nature stone, dry/wet 400#
| Code | 9030 0174 |
|---|---|
| Price |
$6.90 |
| Colour | Red |
| Size | ø100mm |
| Grit | 400# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Concrete |
| Thickness | 2.4mm |
ø4” diamond flexible polishing white pad for nature stone, dry/wet 800#
| Code | 9030 0165 |
|---|---|
| Price |
$6.90 |
| Colour | Green |
| Size | ø100mm |
| Grit | 800# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Concrete |
| Thickness | 2.4mm |
ø4” diamond flexible polishing white pad for nature stone, dry/wet 3000#
| Code | 9030 0176 |
|---|---|
| Price |
$6.90 |
| Colour | White |
| Size | ø100mm |
| Grit | 3000# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Concrete |
| Thickness | 2.4mm |