Diaflx flexible polishing pad for granite ø100x2.4mm 50#
| Code | 8401 4005 |
|---|---|
| Price |
$32.90 |
| Colour | Pickle |
| Size | ø100mm |
| Grit | 50# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
Diaflx flexible polishing pad for granite ø100x2.4mm 100#
| Code | 8401401 |
|---|---|
| Price |
$24.90 |
| Colour | Red |
| Size | ø100mm |
| Grit | 100# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
Diaflx flexible polishing pad for granite ø100x2.4mm 200#
| Code | 8401402 |
|---|---|
| Price |
$24.90 |
| Colour | Yellow |
| Size | ø100mm |
| Grit | 200# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
Diaflx flexible polishing pad for granite ø100x2.4mm 400#
| Code | 8401404 |
|---|---|
| Price |
$24.90 |
| Colour | Blue |
| Size | ø100mm |
| Grit | 400# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
Diaflx flexible polishing pad for granite ø100x2.4mm 800#
| Code | 8401408 |
|---|---|
| Price |
$24.90 |
| Colour | Green |
| Size | ø100mm |
| Grit | 800# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
Diaflx flexible polishing pad for granite ø100x2.4mm 1500#
| Code | 8401415 |
|---|---|
| Price |
$24.90 |
| Colour | Red |
| Size | ø100mm |
| Grit | 1500# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
| Code | 8401420 |
|---|
Diaflx flexible polishing pad for granite ø100x2.4mm 3000#
| Code | 8401430 |
|---|---|
| Price |
$24.90 |
| Colour | Pink |
| Size | ø100mm |
| Grit | 3000# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |
Diaflx flexible polishing pad DF for dark granite ø100x2.4mm 10000#
| Code | 84014BL |
|---|---|
| Price |
$56.90 |
| Colour | Black |
| Size | ø100mm |
| Grit | 10000# |
| Usage | Dry/Wet |
| Application | Granite |
| Thickness | 2.4mm |