Lavina ø7” V-Harr pad, dry/wet polishing concrete, 220#
| Code | 8551 0712 |
|---|---|
| Price |
$89.90 |
| Colour | White |
| Size | ø180mm |
| Grit | 220# |
| Usage | Dry |
| Application | Terrazzo & Stone |
Lavina ø7” V-Harr pad, dry/wet polishing concrete, 400#
| Code | 8551 0713 |
|---|---|
| Price |
$89.90 |
| Colour | White |
| Size | ø180mm |
| Grit | 400# |
| Usage | Dry |
| Application | Terrazzo & Stone |
Lavina ø7” V-Harr pad, dry/wet polishing concrete, 800#
| Code | 8551 0715 |
|---|---|
| Price |
$89.90 |
| Colour | White |
| Size | ø180mm |
| Grit | 800# |
| Usage | Dry |
| Application | Terrazzo & Stone |