Nebula ø400 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 200#
| Code | 8552 4002 |
|---|---|
| Price |
$199.00 |
| Colour | White |
| Size | ø400mm |
| Grit | 200# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø400 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 400#
| Code | 8552 4003 |
|---|---|
| Price |
$199.00 |
| Colour | White |
| Size | ø400mm |
| Grit | 400# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |