Nebula ø270 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 50#
| Code | 8552 2700 |
|---|---|
| Price |
$79.00 |
| Colour | White |
| Size | ø270mm |
| Grit | 50# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø270 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 100#
| Code | 8552 2701 |
|---|---|
| Price |
$79.00 |
| Colour | White |
| Size | ø270mm |
| Grit | 100# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø270 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 200#
| Code | 8552 2702 |
|---|---|
| Price |
$109.00 |
| Colour | White |
| Size | ø270mm |
| Grit | 200# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø270 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 400#
| Code | 8552 2703 |
|---|---|
| Price |
$99.00 |
| Colour | White |
| Size | ø270mm |
| Grit | 400# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø270 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 800#
| Code | 8552 2704 |
|---|---|
| Price |
$99.00 |
| Colour | White |
| Size | ø270mm |
| Grit | 800# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø270 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 1500#
| Code | 8552 2705 |
|---|---|
| Price |
$99.00 |
| Colour | White |
| Size | ø270mm |
| Grit | 1500# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |