Nebula ø230 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 100#
| Code | 8552 2301 |
|---|---|
| Price |
$79.00 |
| Colour | White |
| Size | ø230mm |
| Grit | 100# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø230 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 200#
| Code | 8552 2302 |
|---|---|
| Price |
$79.00 |
| Colour | White |
| Size | ø230mm |
| Grit | 200# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø230 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 400#
| Code | 8552 2303 |
|---|---|
| Price |
$79.00 |
| Colour | White |
| Size | ø230mm |
| Grit | 400# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |
Nebula ø230 hybrid diamond dry polishing pad for concrete 800#
| Code | 8552 2304 |
|---|---|
| Price |
$79.00 |
| Colour | White |
| Size | ø230mm |
| Grit | 800# |
| Usage | Dry |
| Application | Hybrid Diamond |
| Thickness | 22mm |