Weka DK32 Drill Motor with PRCD, 3200W 230/460/720 rpm ø55~ø350 1-1/4” UNC
| Code | 8718 0034 |
|---|---|
| Price |
$3,295.00 |
| Colour | Red |
| Model | DK32 |
| Power | 3200W |
| Brand | Weka |
| DrillingRange | ø55-350mm |
| Speed | 230/460/720 rpm |
| ToolFixture | 1-1/4” UNC |