Weka DK1603 Diamond core drill 2000W 540/1200/2520 rpm ø20~ø160 Combi Spindle (G 1/2” + 1-1/4” UNC)
| Code | 8718 0033 |
|---|---|
| Price |
$2,195.00 |
| Colour | Red |
| Model | DK1603 |
| Power | 2000W |
| Brand | Weka |
| DrillingRange | ø20-160mm |
| Speed | 540/1200/2520 rpm |
| ToolFixture | G 1/2” + 1-1/4” UNC |