Laser welded dry diamond drill bit for concrete block ø35x230 M16 (Red)
| Code | 8906 3515 |
|---|---|
| Price |
$109.00 |
| Colour | Red |
| Size | ø35mm |
| Application | Concrete block |
| Length | 230mm |
| Segment Type | Flat |
| Segment Height | 10mm |
| Connecting | M16 |
Laser welded dry diamond drill bit for concrete block ø52x230 M16 (Red)
| Code | 8906 5207 |
|---|---|
| Price |
$120.00 |
| Colour | Red |
| Size | ø52mm |
| Application | Concrete block |
| Length | 230mm |
| Segment Type | Flat |
| Segment Height | 10mm |
| Connecting | M16 |
Laser welded dry diamond drill bit for concrete block ø75x230 M16 (Red)
| Code | 8906 7503 |
|---|---|
| Price |
$149.00 |
| Colour | Red |
| Size | ø75mm |
| Application | Concrete block |
| Length | 230mm |
| Segment Type | Flat |
| Segment Height | 10mm |
| Connecting | M16 |
Laser welded dry diamond drill bit for concrete block ø112x230 M16 (Red)
| Code | 8906 1108 |
|---|---|
| Price |
$175.00 |
| Colour | Red |
| Size | ø112mm |
| Application | Concrete block |
| Length | 230mm |
| Segment Type | Flat |
| Segment Height | 10mm |
| Connecting | M16 |
Laser welded dry diamond drill bit for concrete block ø128x230 M16 (Red)
| Code | 8906 1216 |
|---|---|
| Price |
$195.00 |
| Colour | Red |
| Size | ø128mm |
| Application | Concrete block |
| Length | 230mm |
| Segment Type | Flat |
| Segment Height | 10mm |
| Connecting | M16 |