Continuous rim diamond blade dry/wet tile etc ø6”x1.6x5 ø22.23/20
| Code | 8015 1500 |
|---|---|
| Price |
$30.00 |
| Colour | Gold |
| Size | ø6’’ (ø150mm) |
| Bore Size | ø22.23~20mm |
| Bond Code | Continuous Rim |
| Application | Tile / Porcelain |
| Thickness | 1.6mm |
| HP Range | Angle Grinder / Cutter |