Diamond continuous rim tile cutting blade dry/wet ø105x1.6x5 ø20/16
| Code | 8006 1000 |
|---|---|
| Price |
$16.95 |
| Colour | Blue |
| Size | ø4’’ (ø105mm) |
| Bore Size | ø20~16mm |
| Bond Code | Continuous Rim |
| Application | Tile / Porcelain |
| Thickness | 1.6mm |
| HP Range | Angle Grinder / Cutter |