ZENESIS™ Black2 silent diamond blade for wet cutting granite ø20”x3.6x25 ø50
| Code | 8306 5003 |
|---|---|
| Price |
$819.00 |
| Colour | Black |
| Size | ø20’’ (ø500mm) |
| Bore Size | ø50mm |
| Bond Code | Silent |
| Type | Stone Cutting Blade |
| Application | Granite |
| Thickness | 3.6mm |
| HP Range | FloorSaw |