ø14” Diamond blade loop cutting cured concrete, ø355x6x8 ø1” DP
| Code | 335002 S |
|---|---|
| Price |
$399.00 |
| Colour | Silver |
| Size | ø14’’ (ø355mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Application | Cured Concrete |
| Thickness | 6.0mm |
| HP Range | HandSaw |
ø14” Diamond blade loop cutting cured concrete, ø355x12x8 ø1” DP
| Code | 8215 3538 |
|---|---|
| Price |
$599.00 |
| Colour | Silver |
| Size | ø14’’ (ø355mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Application | Cured Concrete |
| Thickness | 12mm |
| HP Range | HandSaw |